Co oferujemy

  • Wykwalifikowani nauczyciele - Native Speakerzy z Wielkiej Brytanii oraz innych krajów anglojęzycznych
  • Zajęcia jeden na jeden
  • Nauczanie w naszych lokalizacjach lub z dojazdem do studenta na terenie całej Warszawy
  • Wszystkie poziomy nauczania dla studentów w każdym wieku
  • Język specjalistyczny i branżowy
  • Atrakcyjne ceny

Język angielski

Chyba nie trzeba nikomu przypominać roli języka angielskiego, jaką pełni na całym świecie. Angielski jest bardzo powszechnie używany, dlatego też często określany jest jako "język świata" - lingua franca - współczesnego wieku. Szacuje się liczbę 375 milionów English Native Speakerów oraz podaje się bardzo nieprecyzyjną liczbę od 1,2 - 1,6 miliarda znających angielski jako drugi język. Obecnie jest to język najczęściej nauczany jako język obcy. W Unii Europejskiej uczy się go jako języka obcego 89% dzieci w wieku szkolnym, a w wielu krajach ponad 50% społeczeństwa jest w stanie rozmawiać w języku angielskim. Książki, czasopisma i gazety pisane w języku angielskim dostępne są w wielu krajach na całym świecie, a angielski jest najczęściej używanym językiem w nauce i biznesie. Język angielski to 30% zawartości internetu i 28% publikowanej na świecie literatury. Naturalnie język angielski jest bardzo różnorodny nawet w granicach jednego kraju, gdzie jest językiem ojczystym. Każda posługująca się nim nacja oraz ci, którzy używają go jako drugiego języka, cały czas go wzbogacają i wnoszą do niego coś nowego.

Jak nauczamy?

Wielu z naszych studentów twierdzi, iż jest im łatwiej porozumieć się z Non Native Speakerem niż z Native Speakerem. Dlatego w “Tower of Babel” proponujemy naukę angielskiego tylko i wyłącznie z Native Speakerami, by czerpać bezpośrednio ze źródeł. W trakcie zajęć staramy się maksymalnie "rozwiązać studentom język". Na zajęciach to właśnie student mówi przez 70% czasu. Pracujemy na materiałach z prasy i mediów angielskojęzycznych, by zajęcia jak najbardziej odzwierciedlały codzienną komunikację w tym języku. Organizujemy tańsze zajęcia zapoznawcze, podczas których lektor poznaje wymagania studenta i na tej podstawie przedstawia swoją wizję co do dalszych zajęć oraz programu spotkań.

Zapraszamy do wspaniałej przygody, jaką jest nauka języka angielskiego z lektorami, dla których jest to język ojczysty i z którym obcują od dzieciństwa.

Facebook
Facebook
Facebook