Jak wygląda pierwsze spotkanie?

Po kontakcie z naszą szkołą i zapoznaniu się z Państwa poziomem języka obcego oraz Państwa wymaganiach dobieramy właściwego lektora. Pierwsze zapoznawcze spotkanie kosztuję połowę ceny normalnej 60 minutowej lekcji. Na tym spotkaniu mają Państwo okazje poznać lektora i omówić z nim szczegóły dalszych lekcji. Po pierwszym spotkaniu kontaktujemy się z Państwem i jeżeli są Państwo zadowoleni to umawiamy lektora na kolejne spotkania. Od tej pory jesteście Państwo w rękach lektora i to z nim ustalacie wszystkie szczegóły dalszych lekcji. Oczywiście w razie pytań zapraszamy bezpośrednio do kontaktu z nami.

Jak wyglądają kolejne lekcje?

Na drugiej lekcji zaczynają się już normalne zajęcia. Jeżeli po jakimś czasie coś w Państwa kalendarzach ulegnie zmianie i musicie Państwo zmienić termin lub godzinę możecie bezpośrednio uzgodnić to z lektorem. W przypadku gdy dalsze spotkania nie są możliwe my zorganizujemy dla Państwa innego lektora.

Gdzie odbywają się lekcje?

Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Ważne jest aby podali nam Państwo przybliżony lub dokładny adres spotkań z lektorem abyśmy mogli dopasować lektora znajdującego się w danym czasie niedaleko Państwa. Najczęściej lektorzy spotykają się ze studentami u nich w domu lub w miejscu pracy. Może to też być kawiarnia, biblioteka lub inne uzgodnione miejsce.

Kim są lektorzy?

Wszyscy nasi lektorzy są Native Speakers danego języka. Są to osoby z doświadczeniem w nauczaniu języków. Zawsze staramy się dobrać lektora do oczekiwań i poziomu studenta.

Jak wygląda nauka z lektorem?

Nauka z lektorem wygląda tak jak sobie Państwo tego życzycie. Najczęściej Native Speaker jest osobą która pomaga nam rozwinąć swoje umiejętności komunikacji w języku obcym więc duży nacisk kładziemy na konwersacje. Wszystko natomiast jest do ustalenia i jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych ćwiczeń lub powtórki z gramatyki to proszę zasygnalizować lektorowi lub nam. Proszę jednak pamiętać, że nasi lektorzy w większości nie posługują się w ogóle językiem polskim.

Kim są nasi studenci?

Najmłodszymi naszymi studentami są dzieci w wieku przedszkolnym. Wtedy nauka z lektorem polega głownie na zabawie w języku angielskim i wprowadzaniu nowych elementów językowych. Innymi osobami uczącymi się z nami to uczniowie, studenci, osoby prywatne, korporacje, małe firmy itp. Specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów, Business English, everyday English. Zwykle zajęcia odbywają się face-to-face (jeden lektor prowadzi spotkanie zjednym studentem) aczkolwiek grupy 2-3 i więcej osób też są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z nami.

Kiedy i jak muszę zapłacić za zajęcia?

Zajęcia opłacane są z dołu. Lektor podczas spotkań z Państwem notuje sobie godziny, które pod koniec miesiąca przekazuje nam. My wystawiamy fakturę za odbyte zajęcia na początku kolejnego miesiąca i przekazujemy ją Państwu.

Co jeśli musze odwołać zajęcia?

Rozumiemy , że czasami musicie Państwo odwołać zajęcia. Prosimy o jak najwcześniejsze informowania o tym lektora lub nas. Jeżeli odwołacie Państwo lekcje przed 17 dnia poprzedzającego planowany termin zajęć nie pobieramy opłaty za zajęcia. Prosimy jednak żeby w miarę możliwości umówić się z lektorem na odrobienie straconych zajęć w innym terminie. Natomiast jeżeli odwołacie Państwo lekcje po 17-tej dnia poprzedzającego planowany termin zajęć pobieramy 100% opłaty za zajęcia.

Jaki jest koszt zajęć?

Cena za zajęcia z Native Speaker różni się w zależności od tego gdzie odbywają się zajęcia oraz kiedy. Oczywiście nasi lektorzy dojeżdżają na obrzeża Warszawy ale wiąże się to z wyższym kosztem. Wtedy aby móc zejść z ceny proponujemy dłuższe spotkania lub więcej godzin (być może znacie Państwo kogoś w sąsiedztwie kto też chciałby się uczyć?). Przy większej ilości spotkań w tygodniu mamy też możliwość zejścia z ceny. Po dokładną cenę zapraszamy do kontaktu.

Facebook
Facebook
Facebook