Co oferujemy

  • Wykwalifikowani nauczyciele - Native Speakerzy pochodzący między innymi z Niemiec
  • Zajęcia jeden na jeden
  • Nauczanie w naszych lokalizacjach lub z dojazdem do studenta na terenie całej Warszawy
  • Wszystkie poziomy nauczania dla studentów w każdym wieku
  • Język specjalistyczny i branżowy
  • Atrakcyjne ceny

Język niemiecki

Język niemiecki to język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. Język niemiecki z liczbą dużo ponad 100 mln Native Speakerów jest jest jednym z głównych języków świata. To właśnie tym językiem najwięcej obywateli Unii Europejskiej posługuje się na co dzień jako językiem podstawowym. Ponadto język niemiecki ma swoich użytkowników w wielu innych krajach, gdzie nie ma statusu oficjalnego, a są to między innymi: Stany Zjednoczone, Brazylia, Kanada, Francja, Argentyna, Rosja, Kazachstan, Australia, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Chile, Paragwaj, Węgry, Republika Południowej Afryki, Meksyk, Izrael, Rumunia i Czechy. Gospodarka Niemiec jest największą w Europie oraz piątą na świecie. 22% polskiego eksportu oraz 21,2% importu to właśnie wynik współpracy z naszymi najbliższymi zachodnimi sąsiadami. Dla wielu osób znajomość języka Niemieckiego może okazać się zatem bezcenna z punktu widzenia rozwoju ich kariery zawodowej oraz rozmaitych możliwości biznesowych.

Jak nauczamy?

Wielu z naszych studentów twierdzi, iż jest im łatwiej porozumieć się z Non Native Speakerem niż z Native Speakerem. Dlatego w “Tower of Babel” proponujemy naukę niemieckiego tylko i wyłącznie z Native Speakerami, by czerpać bezpośrednio ze źródeł. W trakcie zajęć staramy się maksymalnie "rozwiązać studentom język". Na zajęciach to właśnie student mówi przez 70% czasu. Pracujemy na materiałach z prasy i mediów niemieckich, by zajęcia jak najbardziej odzwierciedlały codzienną komunikację w tym języku. Organizujemy tańsze zajęcia zapoznawcze, podczas których lektor poznaje wymagania studenta i na tej podstawie przedstawia swoją wizję co do dalszych zajęć oraz programu spotkań.

Zapraszamy do wspaniałej przygody, jaką jest nauka języka niemieckiego z lektorami, dla których jest to język ojczysty i z którym obcują od dzieciństwa.

Facebook
Facebook
Facebook