Pan Andrew McGuirk ze szkoły językowej Tower of Babel w 2012 roku prowadził dla mnie indywidualny kurs języka angielskiego. Kurs był zaprojektowany dokładnie pod kątem mojej pracy jako menedżera HR i obejmował słownictwo specjalistyczne oraz zagadnienia właśnie z obszaru HR. Odbyte zajęcia podniosły w sposób znaczący poziom mojego słownictwa i umiejętność praktycznego poruszania się w obszarze HR w języku angielskim. Z pełnym przekonaniem polecam innym firmom zainteresowanym kursem języka angielskiego pod kątem biznesowym szkołę języków obcych Tower of Babel.

Grażyna Sobisiak

Wyrażam ogromne zadowolenie z prowadzonych przez Native Speaker z Tower of Babel zajęć z języka hiszpańskiego. Stosowany system nauczania oparty na konwersacjach przynosi znakomite rezultaty. Potwierdzam, iż zajęcia charakteryzują się dużą efektywnością. Państwa lektorzy to dużej klasy specjaliści, którzy z pasją przekazują wiedzę o języku. Niewątpliwym atutem szkoły jest jej elastyczność w doborze terminów spotkań. Opierając się na 12 miesięcznym doświadczeniu w pracy z Państwem bez wahania mogę polecić szkołę Tower of Babel jako solidną i w pełni wywiązującą się z wszelkich zobowiązań do swoich klientów.

Daniel Ostachowski

Referencje i opinie

Chciałabym bardzo podziękować firmie Tower of Babel za pomoc w poprawie mojego angielskiego, jaką dzięki niej osiągnęłam podczas ostatnich 10 miesięcy nauki. Rezultaty znacznie przerosły moje oczekiwania. Spotkania z Native Speaker-ami dały mi pewność i swobodę wykorzystania wiedzy, jaką zdobywałam przez lata uczestnicząc w przeróżnych kursach grupowych. Dzięki zajęciom z Native Speaker-ami ostatecznie przestałam się bać mówić po angielsku a komunikacja w tym języku stała się dla mnie naturalna. W ramach zajęć Spotykałam się z różnymi lektorami, co dało mi możliwość poznania różnych akcentów. Każdy z lektorów był osobą bardzo interesującą, zaangażowaną i posiadającą odpowiedni dryg do przekazywania wiedzy o języku. Bardzo polecam zajęcia z profesjonalnymi lektorami z Tower of Babel.

Agata Michel

Przyjazne, indywidualne podejście oraz zagadnienia dopasowane do moich zainteresowań i potrzeb sprawiły, że nauka angielskiego była dla mnie bardzo interesująca i wciągająca. To właśnie dzięki takim lekcjom nabrałem pewności siebie w konwersacji w języku angielskim, zarówno na poziomie zawodowym jak i zupełnie prywatnym. Gorąco polecam naukę języka w Tower of Babel - szkole, która jest naprawdę ciekawa i skuteczna. Pozdrawiam.

Szymon Góralski

Z lekcji języka angielskiego w szkole językowej Tower of Babel korzystam od roku. Jest to już moja kolejna - w długim okresie kształcenia - szkoła, z której usług korzystam. Do tej pory bardzo często zmieniałam szkoły z bardzo różnych powodów, np. braku możliwości dostosowania się do mojego kalendarza (z powodu wykonywanej pracy, w moim przypadku bardzo istotny element), nie dostosowania tematyki lekcji do moich potrzeb, czy braku możliwości indywidualnej nauki z dojazdem nauczyciela do mojego biura. W zeszłym roku skorzystałam z oferty firmy Tower of Babel i po raz pierwszy zdecydowałam się na kontynuowanie nauki w tej samej szkole. Byłam zaskoczona dużą elastycznością w dostosowaniu kalendarza do moich możliwości. Ponadto lekcje są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, w ciekawy sposób, zawsze przygotowane i przemyślane. Co istotne, lektor potrafi wytłumaczyć w sposób bardzo przystępny i rzeczowy zawiłości, które niejednokrotnie pojawiają się przy nauce gramatyki. Bardzo istotny dla mnie element to także fakt, że mogę uczyć się we własnym biurze - nie było żadnego problemu, by lektor przyjeżdżał do mnie. I wreszcie rzecz najistotniejsza - podczas wielu już odbytych lekcji nigdy nie zauważyłam u lektora znużenia i znudzenia, które mogłyby wynikać choćby z rutyny. Wprost przeciwnie - sposób prowadzenia konwersacji (na takim modelu pracujemy) jest bardzo przyjazny, choć również krytyczny. W moim wypadku jest to dodatkowy element, który stymuluje i motywuje mnie do nauki. Reasumując, pierwszy raz lekcje angielskiego są dla mnie przyjemnością, nie zaś koniecznością, za którą płacę i nie uzyskuję zamierzonego efektu. Z przekonaniem polecam Tower of Babel jako szkołę dla wymagających.

Barbara Środa

Facebook
Facebook
Facebook