Co oferujemy

  • Wykwalifikowani nauczyciele - Native Speakerzy pochodzący między innymi z Rosji
  • Zajęcia jeden na jeden
  • Nauczanie w naszych lokalizacjach lub z dojazdem do studenta na terenie całej Warszawy
  • Wszystkie poziomy nauczania dla studentów w każdym wieku
  • Język specjalistyczny i branżowy
  • Atrakcyjne ceny

Język rosyjski

Rosyjski to język należący do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim jako pierwszym językiem około 145 mln ludzi (Native Speakerów), a ogółem (według różnych źródeł) jest to 250 - 300 mln. Rosja jest naszym potężnym sąsiadem posiadającym wspaniałą kulturę, bogatą historię oraz stanowiącym gospodarczy rynek zbytu niemalże „bez dna”. Niejednego Polaka, który choćby tylko „liznął” rosyjskiego, język ten zachwyca i fascynują go w nim wszelkie podobieństwa do języka polskiego. Jest to język Puszkina, Czechowa, Bułhakowa i wielu innych wyśmienitych twórców. Dla wielu znajomość rosyjskiego to furtka do kariery i znaczących korzyści finansowych z tego wynikających. Konkurując na rynku pracy, gdzie wiele osób zna obecnie język angielski, dodatkowa znajomość języka rosyjskiego podwaja szanse na sukces. Sami Rosjanie nadal nie znają zbyt dobrze języków obcych, dlatego aby się z nimi porozumieć, niezbędna jest znajomość języka rosyjskiego. Z powodu wielu analogii Polacy uczą się tego języka o wiele szybciej niż inne narody.

Jak nauczamy?

Wielu z naszych studentów twierdzi, iż jest im łatwiej porozumieć się z Non Native Speakerem niż z Native Speakerem. Dlatego w “Tower of Babel” proponujemy naukę rosyjskiego tylko i wyłącznie z Native Speakerami, by czerpać bezpośrednio ze źródeł. W trakcie zajęć staramy się maksymalnie "rozwiązać studentom język". Na zajęciach to właśnie student mówi przez 70% czasu. Pracujemy na materiałach z prasy i mediów rosyjskich, by zajęcia jak najbardziej odzwierciedlały codzienną komunikację w tym języku. Organizujemy tańsze zajęcia zapoznawcze, podczas których lektor poznaje wymagania studenta i na tej podstawie przedstawia swoją wizję co do dalszych zajęć oraz programu spotkań.

Zapraszamy do wspaniałej przygody, jaką jest nauka języka rosyjskiego z lektorami, dla których jest to język ojczysty i z którym obcują od dzieciństwa.

Facebook
Facebook
Facebook