Co oferujemy

  • Wykwalifikowani nauczyciele - Native Speakerzy pochodzący z krajów hiszpańskojęzycznych
  • Zajęcia jeden na jeden
  • Nauczanie w naszych lokalizacjach lub z dojazdem do studenta na terenie całej Warszawy
  • Wszystkie poziomy nauczania dla studentów w każdym wieku
  • Język specjalistyczny i branżowy
  • Atrakcyjne ceny

Język hiszpański

Język hiszpański jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Ocenia się, że posługuje się nim jako językiem ojczystym około 650 milionów ludzi (Native Speakerów) na siedmiu kontynentach, szczególnie w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie i zachodniej Afryce. Daje mu to drugą w świecie pozycję języka używanego przez Native Speakerów zaraz po chińskim. Dalsze 100 milionów ludzi używa go jako drugiego języka. Natomiast ogólna liczba ludzi mówiących tym językiem przekracza półtora miliarda. Język hiszpański należy do grupy języków ekspansywnych (latynizacja Ameryki Północnej). Hiszpański jest drugim po angielskim najczęściej nauczanym językiem obcym na świecie, a niektóre źródła wskazują nawet 46 milionów osób uczących się hiszpańskiego w ponad 90 krajach. Ponadto język ten jest drugim najczęściej stosowanym językiem w komunikacji międzynarodowej. Język ten jest także drugim językiem na świecie używanym w środowisku pracy w kontaktach zagranicznych. Nie można więc przecenić możliwości, jakie stwarza nam znajomość języka hiszpańskiego.

Jak nauczamy?

Wielu z naszych studentów twierdzi, iż jest im łatwiej porozumieć się z Non Native Speakerem niż z Native Speakerem. Dlatego w “Tower of Babel” proponujemy naukę hiszpańskiego tylko i wyłącznie z Native Speakerami, by czerpać bezpośrednio ze źródeł. W trakcie zajęć staramy się maksymalnie "rozwiązać studentom język". Na zajęciach to właśnie student mówi przez 70% czasu. Pracujemy na materiałach z prasy i mediów hiszpańskojęzycznych, by zajęcia jak najbardziej odzwierciedlały codzienną komunikację w tym języku. Organizujemy tańsze zajęcia zapoznawcze, podczas których lektor poznaje wymagania studenta i na tej podstawie przedstawia swoją wizję co do dalszych zajęć oraz programu spotkań.

Zapraszamy do wspaniałej przygody, jaką jest nauka języka hiszpańskiego z lektorami, dla których jest to język ojczysty i z którym obcują od dzieciństwa.

Facebook
Facebook
Facebook